محصولات جدید

  مجموعه روان شناسی

  در این قسمت جدیدترین مقالات و پایان نامه های مرتبط با رشته ی روانشناسی در گرایش های روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، رشته سنجش و اندازه گیری، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی رشد و روانشناسی کودکان استثنایی در تمامی مقاطع دانشگاهی قرار می گیرد.

  رشته روانشناسی یکی از علوم کاربردی می باشد که به یافتن ارتباط ذهن و روح آدمی با مفاهیمی چون رشد، سلامت و رفتار های اجتماعی می پردازد. آغاز روانشناسی بصورت آکادمیک به اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم بر می گردد اما بصورت رشته ای قابل تحصیل ،رشته نسبتا جدیدی می باشد. این علم، علم کاربردی مطالعه رفتار و فرایندهای ذهنی بر اساس یافته‌های علمی و تحقیق شده می‌باشد، که  با در نظر گرفتن نيازهاي طبيعي انسان و درك روح زمان ، به عنوان پرچمدار مطالعه پيچيدگي‎هاي بشر امروز به شمار می آید .روان شناسي درباره‌ي شما، ديگران، رفتارها، عملكرد ذهن و آنچه كه به آساني قابل مطالعه نيست سخن مي‌گويد.  با وجود جذابيت اين رشته، در عين حال بايد توجه داشت كه دستيابي به ‌اين موارد كار چندان آساني نيست. به دلیل اینکه رشته روانشناسی با موضوعات دیگری چون زیست شناسی ، انسان شناسی و جامعه شناسی ارتباط دارد شاخه های جدیدی از این رشته در حال شکل گیری می باشد. برخی از گرایش های رشته روانشناسی که در دانشگاه ها جا افتاده اند و تدریس می شوند به شرح زیر می باشند:

  روانشناسی عمومی- روانشناسی بالینی - روانشناسی صنعتی و سازمانی - رشته سنجش و اندازه گیری - روانشناسی اجتماعی - روانشناسی تربیتی - روانشناسی رشد - روانشناسی کودکان استثنایی

  مجموعه روان شناسی 141 محصول وجود دارد

  در هر صفحه