محصولات جدید

  پایان نامه های میکروبیولوژی

  در این قسمت جدیدترین مقالات فارسی و زبان اصلی و همچنین پایان نامه های مرتبط با رشته ی میکروبیولوژی برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا قرار می گیرد.

  میکروبیولوژی دانشی است که به شناخت میکروارگانیسم‌ها یا جانداران بسیار ریز می پردازد. جاندارانی که در میکروبیولوژی بیشتر بررسی می‌شوند باکتری‌ها، ویروسها، قارچها و تک سلولی‌ها می‌باشند. این علم در مورد چگونگی استفاده بهینه از میکروارگانیسم ها و جلوگیری از ضرر و زیانی که می توانند به زندگی انسان، حیوان و گیاه وارد کنند، می پردازد. میکروبیولوژیست میکروارگانیسم هایی مانند باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و جلبک ها را در آزمایشگاه ها مطالعه می کند. او به شناسایی دقیق میکروارگانیسم ها پرداخته و راه های استفاده بهینه یا رفع ضررهای آنها را کشف می کند. حوزه کاری میکروبیولوژیست بسیار متنوع است از پزشکی و بهداشت گرفته تا کشاورزی و نفت. کار او در قسمت های مختلف مانند بخش های تحقیقاتی و یا بخش های نظارتی و کنترل کیفیت می باشد. 

  میکروبیولوژی گرایش های مختلف دارد که عبارتند از :

  1- میکروبیولوژی پزشکی                                                    2- میکروبیولوژی غذایی                                                   3- میکروبیولوژی صنعتی

   

  پایان نامه های میکروبیولوژی 15 محصول وجود دارد

  در هر صفحه