سفارش خرید کتاب ها و مقالات خارجی

گروه فرهنگی پژوهانه بخشی از درآمد خود را صرف امور فرهنگی عام المنفعه می نماید ،در همین راستا با اعطای سوبسید نا محدود به محققین و دانشجویان گرامی تمامی کتاب ها و مقالات خارجی مورد درخواست شما با قیمت معادل هر دلار 1800 تومان خریداری و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

سفارش خرید کتابها، مقالات، ژورنالها و مجلات خارجی

برای نخستین بار در ایران،موسسه ی پژوهانه به منظور دسترسی محققین، اساتید و دانشجویان کشور به مقالات به روز و منابع علمی سراسر جهان، اقدام به دریافت سفارش خرید از وبسایت های خارجی با شرایط استثنایی و ویژه نموده است.

با توجه به شرایط خاص کشور عزیزمان ایران، متاسفانه دسترسی به منابع ذکر شده برای دانشجویان و محققین بسیار دشوار می باشد. یکی از دلایلی که موجب شده عزیزان ما به سختی به اینگونه منابع دسترسی پیدا کنند، مسئله ی پرداخت ارزی است که متاسفانه به دلیل تحریم ها ظالمانه علیه کشورمان این امکان برای عموم وجود ندارد. مسئله ی دوم مربوط به هزینه ی بالای اینگونه منابع است، همانطور که مستحضر هستید در صورت اقدام به پرداخت از طریق وبسایت های دلال و اصطلاحا پرداخت کنندگان ارزی،این مراکز علاوه بر دریافت هزینه بر اساس نرخ روز دلار اقدام به دریافت مبالغ هنگفتی به عنوان کارمزد می نمایند.به شکلی که گاها مبلغ کارمزد از مبلغ کتاب سفارش داده شده بیشتر می شود.

با وجود این شرایط گروه پژوهانه مصمم است با ایجاد تسهیلات ویژه برای دانشجویان، اساتید و محققین عزیز کشورمان، برای نخستین بار در ایران منابع موجود در وبسایت های خارجی اعم از وبسایت های فروش مقالات خارجی، وبسایت های فروش کتاب های الکترونیکی مانند آمازون و ... با توجه به سفارشات شما عزیزان با مبلغ هر دلار 1800 تومان و بدون دریافت کوچکترین کارمزدی، خریداری کرده و در اختیار شما قرار دهد.

لازم به ذکر است، به دلیل وجود موانع مختلف، تنها امکان خرید نسخه های الکترونیکی مقالات،کتب، ژورنال ها و مجلات خارجی وجود دارد. و خرید نسخه ی کاغدی و فیزیکی این منابع در حال حاضر مقدور نمی باشد.

سفارش کتابهای کیندل از وبسایت آمازون

شرکت آمازون بزرگترین کتاب فروشی الکترونیکی در دنیا می باشد. به همین منظور و برای تطبیق با دنیای روز، اقدام به ارائه کتاب های الکترونیکی نموده است. از آنجا که همواره نویسندگان و ناشران نگران از رعایت نشده حقوق مالکانه خود می باشند آمازون اقدام به معرفی نسخه های الکترونیکی کیندل نموده است. در ابتدا این نسخه ها تنها قابل مطالعه بر روی دستگاه های کیندل که کتابخوان های الکترونیکی تولیدی شرکت آمازون می باشند، بود. این کتابخوان ها از فن آوری جوهر الکترونیکی که از خستگی چشم در هنگام مطالعه جلوگیری می کند بهره می برد.  اما پس از مدتی و با معرفی نرم افزار های متفاوت این امکان را به وجود آورد که حتی بدون داشتن کتابخوان کیندل بتوان نسخه های کیندل را مطالعه نمود.

شما می توانید از این لینک نرم افزار Kindle For PC را دانلود نمایید. ( شاید برای دانلود این نرم افزار ها نیاز باشد با IP بجز ایران این کار را انجام دهید)

 همچنین برای استفاده در دستگاه های با سیستم عامل اندروید می توانید از این لینک زیر نرم افزار Kindle For Android را دانلود نمایید.

 نرم افزار Kindle For Mac برای استفاده در دستگاه های با سیستم عامل مک در این لینک زیر قابل دانلود می باشد.

شما می توانید برای تهیه نسخه کیندل یک کتاب، لینک کتاب مورد نظر را از طریق فرم تماس با ما که در این لینک قرار دارد و با انتخاب گزینه ی سفارش کتاب های کیندل برای ما ارسال نمایید. توجه نمایید تمامی کتاب های آمازون لزوما نسخه کیندل ندارد و حتما همانند تصویر زیر در صفحه اول کتاب باید به این موضوع اشاره شده باشد.

وجود نسخه ی کیندل کتاب در آمازون

در صورتی که کتاب الکترونیکی مورد نظر شما در  در وب سایتی به جز وبسایت آمازون قرار دارد می توانید از طریق فرم تماس با ما لینک مورد نظر خود را برای بخش خرید ارسال نمایید تا امکان خرید کتاب الکترونیکی مورد نظر شما بررسی شده و در صورت وجود امکان خرید ،در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار گیرد. شایان ذکر است که کتاب های الکترونیکی مذکور نیز شامل سوبسید هر دلار 1800 تومان می باشد.