راهنمای تصویری نحوه ی خرید از سایت و دانلود فایل

مرحله ی اول

ابتدا  بر روی آیکن خرید محصول مورد نظر کلیک نمایید. سپس در پنجره ی باز شده بر روی پرداخت نهایی کلیک فرمایید تا وارد صفحه ی تایید هویت شوید.

مرحله ی دوم

اکنون مشخصات مورد نظر را مانند تصویر زیر پر نموده  (در این قسمت حتما از ایمیل معتبر و در دسترس خود استفاده نمایید) و بر روی گزینه ی "ایجاد حساب کاربری" کلیک کنید.

مرحله ی سوم

اکنون وارد سبد خرید خود شده اید و می توانید برای پرداخت نهایی بر روی قسمتی که در شکل زیر با فلش مشخص شده کلیلک نمایید.

پرداخت برای دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد

مرحله ی چهارم

اکنون وارد درگاه پرداخت یکی از بانک های معتبر کشور می شوید و می توانید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و بر روی گزینه ی پرداخت کلیک نمایید.توجه داشته باشید که در این قسمت صرفنظر از درگاه بانکی که برای پرداخت شما انتخاب شده، با داشتن رمز دوم و سایر مشخصات کارت یکی از بانک های عضو شبکه ی شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید.

پرداخت برای دانلود مقاله

مرحله ی پنجم

اکنون به سایت بازگشته و تاریخچه ی سفارش خود را مشاهده می نمایید.حال می توانید برای دانلود فایل خریداری شده بر روی قسمت "جزئیات" کلیک نمایید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن قرار دارد.

مرحله ی ششم

اکنون مراحل خرید به اتمام رسیده و می توانید با کلیک بر روی قسمتی که در شکل مشخص شده است محصول خریداری شده خود را دانلود نمایید.دقت نمایید که  این لینک دانلود بدون محدودیت زمانی و یا تعداد دانلود توسط شما قابل استفاده است.در صورتی که لینک دانلود در این قسمت وجود نداشت محصول در کمتر از 1 ساعت به ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

نکته بسیار مهم 1: 

دقت نمایید که فایل تعدادی از محصولات به دلیل حجم بسیار زیاد و همچنین به دلیل برخی ملاحضات امنیتی بر روی هاست نگهداری نمی شوند، در این موارد در پایان مراحل خرید  به جای ارائه ی لینک دانلودی که در مرحله ی ششم توضیح داده شد؛ فایل محصول و یا لینک دانلود آن حد اکثر تا 1 ساعت پس از خرید برای ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ارسال خواهد شد.بنابراین ضروری است که در هنگام ثبت نام از آدرس ایمیل معتبر و در دسترس خود استفاده نمایید.

نکته بسیار مهم 2: 

در صورتی که در هریک از مراحل بالا با مشکل مواجه شدید و در نهایت نتوانستید لینک مورد نظر را دریافت نمایید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ایمیل تیم پشتیبانی موسسه با آدرس payanname.info@gmail.com مکاتبه نمایید.

با تشکر از حسن انتخاب شما.